UN & SN

FAQ Użytkownicy Grupy Galerie Rejestracja Zaloguj
Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Szukaj

REGULAMIN FORUM !!!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum UN & SN Strona Główna -> REGULAMIN
Autor Wiadomość
ZARZĄD-UN-
UNDołączył: 06 Sty 2009
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 21:07, 07 Sty 2009    Temat postu: REGULAMIN FORUM !!!

1. Niniejszy regulamin nie ma na celu ograniczenia korzystania z forum. Regulamin jest zbiorem zasad, które mają na celu utrzymanie porządku na forum jak i wykorzystanie jego możliwości w sposób optymalny.
2. Regulamin ten powstał w oparciu o wcześniejsze doświadczenia tak administracji jak i użytkowników w korzystaniu z różnego rodzaju for dyskusyjnych.
3. Każdy ma praw do wyrażania opinii na temat tego regulaminu oraz do wszelkich propozycji na nowe punkty lub propozycje usunięcia dowolnego punktu regulaminu. Oczywiście Administratorzy proszą w takim przypadku o kierowanie swoich uwag na PW lub publicznie na forum.
4. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania zasada zawartych w tym regulaminie.
5. Regulamin obowiązuje od momentu jego publikacji, a wszelkie zmiany w nim zachodzące maja skutek natychmiastowy.
6. Zapoznać się z regulaminem należy w trakcie procesu rejestracji. Rejestrując się na forum użytkownik wyraża jednocześnie zgodą na przestrzeganie tego regulaminu. Regulamin jest też dostępny w formie linku na stronie głównej forum.
7. Administratorzy dołożą wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.
8. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.
9. Zakazuje się umieszczania treści pornograficznych oraz innych zakazanych przez kodeksy karne.
10. Tematy niezgodne z tematyką danego Forum będą przenoszone do odpowiadających tematyce, lub całkowicie usuwane.
11. Zabrania się używania słów i zwrotów uważanych powszechnie za wulgarne i obraźliwe (w tym również w nick-ach).
12. Pamiętaj, że każdy ma prawo do posiadania i wyrażania poglądów, uszanuj to. A swoje poglądy wyrażaj tak, aby nie obrażały innych użytkowników.
Forum nie służy obrażaniu innych uczestników forum – takie praktyki są na łamach tego forum zabronione.
13. Moderatorzy i Administrator mają prawo, bez podawania przyczyny, do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników.
14. Zakładając temat nie używaj Caps Locka, oraz sprawdź czy podobnego tematu nie ma już na forum (Opcja szukaj). Tematy zdublowane będą kasowane.
15. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości.
16. Posty bezsensowne, nie wnoszące nic do tematu lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.
17. Administracja ma prawo usunąć każdy post oraz zablokować każdego użytkownika, bez podania przyczyny. W takim przypadku zainteresowanych prosimy o wysłanie PW lub mail-a na adres mailowy administratora. Wszelka polemika odnośnie udzielonych banów lub ostrzeżeń na forum będzie usuwana.
18. Wszelkie przejawy nabijania ilości postów będą skrupulatnie zwalczane.
19. Zabrania się również pisania dwóch postów następujących po sobie jednej osobie.
20. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru.
21. Nie rób rażących błędów ortograficznych - staraj się pisać logiczne i zrozumiale wypowiedzi. Nie pisz wszystkiego dużymi literami - to naprawdę utrudnia czytanie postów. Pojawiające się rażące błędy oraz takie, które utrudniają zrozumienie wypowiedzi mogą być poprawiane przez administratora.
22. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.
23. Uprasza się nowo wstępujących użytkowników o zapoznanie się z emblematami (avatarami) już zarejestrowanych użytkowników i dobranie sobie, w miarę możliwości, avatara, który nie będzie dublował się z już istniejącym na forum. Avatar identyfikuje osobę prosimy o zaczęte ich niezmienianie.
24. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.
25. Posty których główną treścią jest link poza forum, nie dotyczące tematu lub o błędnym adresie będą usuwane. Proszę 2 razy sprawdzić poprawność linka do zdjęcia, które ewentualnie gdzieś na forum prezentujecie.
26. Zabrania się zamieszczania w Sygnaturach dużych obrazków.
27. Sygnatura (opis pod każdym postem) powinna mieć "przyzwoitą" długość i treść.
28. Kategoryczny Zakaz umieszczania reklam lub treści o charakterze komercyjnym bez zgody Administracji forum .
29. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:
29.1. wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy,
29.2. zawierać treści obscenicznych i obraźliwych,
29.3. naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania,
29.4. zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych.
30. Jeśli nie podoba Ci się forma działania i rozmów na tym forum, praca moderatorów i ich ewentualne działania, prosimy o wysłanie PW do osoby zarządzającej forum.
31. Prosimy o nie załatwianie swoich prywatnych animozji z poza forum na łamach rzeczonego forum. Czyli to co jest tematem konwersacji w mailach/prywatnych wiadomościach/na komunikatorach itp pomiędzy użytkownikami forum nie powinno być tematem powszechnych dyskusji na forum. Wszelkie prywaty po między użytkownikami załatwiane przy pomocy tego forum będą usuwane.
32. Zabrania się używania czerwonego koloru do pisania postów, tematów oraz sygnaturek. Kolor ten przeznaczony jest wyłącznie dla Administratorów i Moderatorów Forum.
33. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z forum.
34. Konta użytkowników bez postów będą systematycznie zamykane.
35. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.
36. Ze względu na szybkość działania forum prosimy o nie wstawianie grafik w pełnej rozdzielczości na forum tylko miniatury z odnośnikami do ilustracji. Można skorzystać z serwisu: [link widoczny dla zalogowanych] , istnieje w nim możliwość generowania kodu dla forum miniaturki
37. Zanim rozpoczniesz kolejny wątek skorzystaj z opcjiskorzystaj z opcji szukaj i sprawdź czy podobny temat już nie istnieje.
38. W przypadku drobnych odstępstw od obowiązujących zasad, stosowane będzie upomnienie, wraz ze wskazaniem punktu w regulaminie, który został naruszony.
39. Posty, których treść jest wynikiem nieznajomości obowiązujących na forum zasad, będą blokowane lub przenoszone.
40. Posty rażąco naruszające regulamin, będą bezpowrotnie usuwane z forum.
41. Użytkownik nie przestrzegający regulaminu, nie słuchający upomnień będzie otrzymywał ostrzeżenia - 2 ostrzeżenia = brak możliwości pisania przez tydzień, 3 = wykluczenie z forum (ban).
42. Z czasem w miarę widocznej poprawy admin może usunąć, użytkownikowi ostrzeżenie, zwykle jedno na jakiś czas.
43. Osobom permanentnie i celowo łamiącym regulamin, administrator postara się uniemożliwić korzystanie z forum.
44. Nieznajomość niniejszego regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania na łamach tego forum.


Regulamin może ulec zmianie


USTECCY NAJEMNICY


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum UN & SN Strona Główna -> REGULAMIN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Elveron phpBB theme/template by Ulf Frisk and Michael Schaeffer
Copyright Š Ulf Frisk, Michael Schaeffer 2004


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin